بله، هر کسی که تا پایان دوره همراه ما باشد و در کلاس‌های ما شرکت کند، حتما از ما مدرکی را دریافت خواهد کرد، اما از آنجا که مدرک دارای  اعتبار بین‌المللی زبان آلمانی تنها پس از امتحان سراسری که توسط موسسات Telk، Gote  و یا ÖST برگزار می‌شود صادر خواهد شد، پس از آنکه متقاضیان زبان‌آموزی اکباتانا به درجه‌ای از آمادگی برای امتحان برسند، اکباتانا برای ثبت‌نام آنها در  یکی از این امتحان‌ها در شهر و یا کشورشان اقدام خواهد کرد، تا متقاضیان یک مدرک رسمی زبان آلمانی که در تمامی دنیا دارای اعتبار باشد را کسب کنند.

بله در اکباتانا امتحان تعیین سطح بصورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود.

اگر شما پیش از شروع کلاس‌ها اعلام انصراف کنید، تمامی هزینه به شما باز می‌گردد. حتی اگر بعد از شرکت در جلسه اول از کلاس انصراف دهید مجددا تمامی هزینه به حساب شما واریز خواهد شد. اما اگر پس از شرکت در جلسه دوم اعلام انصراف کنید، هزینه یک هفته کلاس از شما کسر خواهد شد و باقی بازگردانده می‌شود. اگر شما در هفته پایان هفته اول اعلام انصراف کنید، ۵۰٪ هزینه عودت داده می‌شود. اما پس از گذشت از هفته دوم ، متاسفانه دیگر هزینه‌ای به شما بازگردانده نخواهد شد. در صورتی که بنا به یک دلیل موجه (حوادث مترقبه از قبیل تصادف، بیماری و یا عمل، فوت یکی از اقوام درجه یک) مجبور به انصراف شده باشید. با معلم صحبت می‌شود تا شما در ماه بعد یا ماه‌های بعد هر زمان که مجددا امکان شرکت در کلاس درس را پیدا کنید.

در صورتی که زبان آموز بنابر دلایلی موجه همچون تصادف، بیماری، عمل جراحی و یا فوت اقوام درجه یک مجبور به انصراف از کلاس شده باشد، پس از اطمینان از صحت مشکل به وجود آمده، این امکان فراهم است تا در ماه های بعد یا هر زمان که مجددا توانایی شرکت در دوره را داشته باشد، تنها با پرداخت ۵۰٪ از شهریه ماه اول در کلاس حضور پیدا کند.

 

شما کافی است که اینجا را کلیک کنید، و یک وقت مشاوره تعیین کنید، سپس ایمیل تاییدی را دریافت خواهید کرد و در روز در زمان تعیین شده، یکی از همکاران ما با شما توسط واتس اپ تماس خواهد گرفت.

تحصیلات شخص متقاضی با مشاغل اعلام نیاز شده توسط دولت آلمان مطابق باشد، مدارک باید به تایید اداره ZAB رسیده باشد. سابقه کار حداقل 3 تا 5 سال مرتبط با رشته تحصیلی داشتن مدرک زبان آلمانی حداقل B1اما داشتن مدرک زبان B2 می تواند هم در هنگام اخذ ویزا و هم بعدا در خود آلمان به شما کمک بیشتری کند. ( آگاهی از زبان انگلیسی هم میتواند رزومه شما رو قوی تر کند )

اگر ویزای جاب آفر دریافت کنید، شما از لحظه ورود به آلمان شاغل محسوب می‌شوید و ویزای سه ساله کاری دریافت خواهید کرد، پس از آن به مدت سه سال دیگر ویزای شما تمدید می‌شود و در نهایت بعد از شش سال کار و زندگی در آلمان مجاز به درخواست اقامت دائم و همچنین پاسپورت آلمانی می‌باشید. اما اگر با ویزای جستجوی کار وارد آلمان شوید، شما تنها شش ماه وقت دارید تا کاری پیدا کنید و قرارداد کاری امضا کنید.

در حال حاضر آلمان در زمینه‌های پرستاری و IT بشدت نیازمند نیروی کار می‌باشد، اما در مشاغل دیگر به خصوص راه و ساختمان نیز زمینه کار بسیار فراهم است.

شرایط دریافت ویزای آلمان چه تحصیلی چه کاری و چه حتی توریستی نیاز به زمان دارد، پس حتما باید در یک سال الی یک سال و نیم برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان زمان در نظر بگیرید، البته این زمان‌بندی با توجه به رشته تحصیلی و مقطع تحصیلی متفاوت است.

همزمان با فرد متقاضی ویزای دانشجویی می‌توان برای همسر و فرزندان ایشان نیز درخواست ویزای همراه را ارائه کرد و در صورتی که فرد متقاضی ویزای خود را دریافت کند، باقی اعضای خانواده‌ی ایشان نیز به صورت خودکار ویزای همراه دریافت خواهند کرد.

شما کافی است که اینجا را کلیک کنید و یک وقت مشاوره تعیین کنید، سپس ایمیل تاییدی را دریافت خواهید کرد و در روز در زمان تعیین شده، یکی از همکاران ما با شما توسط واتس اپ تماس خواهد گرفت.

X
پیام به واتس اپ